b.box

Australijska marka, która stawia głównie na innowację. Produkty, które ułatwiają rodzicom codzienność, charakteryzują się ciekawym designem i dbałością o każdy najmniejszy detal. Najbardziej rozpoznawalne w ofercie są kolorowe bidony z wymienną innowacyjną słomką wyposażoną w ciężarek ułatwiający picie w każdej pozycji kubka. To must-have każdego dziecka. Są ergonomiczne, szczelne i polecane przez logopedów. Najnowsza pastelowa kolekcja kolorystyczna „Gelato” inspirowana jest  włoskimi lodami i skusi każdego.

Innowacyjne akcesoria dla dzieci prosto z Australii. Absolutnie wyjątkowe produkty, które zachwycają pomysłowością, solidnym wykonaniem i energetycznymi kolorami.

Firma założona została przez dwie mamy, które poszukiwały kreatywnych rozwiązań, ułatwiających wychodzenie z dzieckiem z domu. Stworzyły serię produktów, które odpowiadają na codzienne potrzeby rodziców. Teraz, kiedy część asortymentu firmy stała się już bestsellerem na całym świecie, pracują nad kolejnymi rozwiązaniami, które staną się must-have wśród gadżetów.

Najbardziej znanym produktem tego producenta, który zyskał popularność wśród rodziców także w Polsce, jest kubek niekapek. Jego słomka obciążona jest ciężarkiem – pozwala on dziecku pić napój w każdej pozycji, ma bardzo poręczne uchwyty, a słomka wymusza u dziecka ssanie, co sprzyja rozwojowi aparatu mowy.

Do najlepiej sprzedających się produktów należą także: Zestaw silikonowych nakładek na szklankę, Innowacyjne sztućce do nauki jedzenia, Niewysypek typu 3w1, Portfele na akcesoria do przewijania, a także Śliniaczki Turystyczne.

 

Kluczowe cechy:

  • kraj: Australia
  • uwielbiane bidony z innowacyjną wymienną słomką silikonową z ciężarkiem umożliwiającym wypicie napoju do końca
  • bidony popularne są w kręgach BLW (ale tu także wpisują się pierwsze sztućce, trójdzielny talerzyk, gryzak)
  • termobutelki, termosy idealne zarówno na zimę jak i na lato
  • butelki tritanowe
  • bez BPA, PVC i ftalanów
  • niedługo będą na polskim rynku wieczka do kubków treningowych
  • rozbudowane FAQ: http://bbox.pl/faq-najczesciej-zadawane-pytania/

 bbox.pl (Polska), bbox.com.au (Świat)

 FAQ: bbox.pl/faq-najczesciej-zadawane-pytania/

 facebook.com/bboxpolska

 instagram.com/bboxpolska

 b2b.babyandtravel.pl/firm-pol-1365627732-b-box.html

dropbox.com/sh/0nc5rdwwbq5y85n/AACZmyOAW7riNPq-Ae80lYHua?dl=0

Instagram

  • Najważniejsze oznaczenia: #bbox #mojbbox #druzynabboxa #lovemybbox #bboxpolska @bboxpolska @bboxforkids
  • Proponowane hashtagi: #akcesoriabbox #lovemybbox #bidonbbox #bboxforkids #baby #newborn #momlife #mommylife #dadlife #motherslove #mummylife #honestmotherhood #jestemmama #jestembojestes #jestembojesteś #dziecko #instakids #instadziecko #instadaily #jedzonko #instamama #mojeszczescie #blw #jemyblw #instakids #dladziecka #forchild #mommytips #kidsinspo #mojewszystko

Facebook @bboxpolska @bboxforkids

© 2019 Notio