KLIENCI BIZNESOWI: By zobaczyć pełną ofertę i ceny przejdź do PLATFORMY HURTOWEJ >>

Australijski numer jeden wśród gryzaków dla dzieci. Wykonane z bezpiecznego silikonu akcesoria projektowane są we współpracy z terapeutami zajęciowymi. Wspomagają naturalne poznawanie, smakowanie i uczenie się świata przez najmniejsze dzieci. Starszym pomogą w wyciszeniu i uspokojeniu.

Jellystone wspiera sensoryczny rozwój dziecka

Jako oryginalny i ulubiony australijski projektant gryzaków silikonowych, Jellystone Desigs tworzy gryzaki, zabawki i biżuterię terapeutyczną, które wykorzystują wszystkie zmysły służące do odkrywania i nadawania sensu naszemu niesamowitemu światu. W 100% silikonowe produkty do gryzienia i żucia są zaprojektowane tak, aby bezpiecznie wspierać eksplorację i naukę dzieci: wspierać je i uspokajać, gdy wszystko staje się dnia nich zbyt duże i przytłaczające.

Wiodący producent gryzaków terapeutycznych i zabawek sensorycznych dla dzieci, wykonanych w 100% z silikonu medycznego. Stawia na nieoczywiste rozwiązania, takie jak biżuteria terapeutyczna dla dzieci i mam, ale i niebanalne wzornictwo wyrobów. Zaspokojenie potrzeb zmysłowych dziecka jest priorytetem marki, która wie, jak ważna jest możliwość rozładowania napięć i emocji zarówno w okresie ząbkowania, jak i w codziennym życiu starszaków.

Marka pochodzi z Australii. Baby&Travel jest wyłącznym dystrybutorem marki Jellystone Designs w Polsce.

PEŁNA OFERTA HURTOWA: PRZEJDŹ DO MARKI JELLYSTONE NA PLATFORMIE HURTOWEJ

KLIENCI DETALICZNI: PRZEJDŹ DO JELLYSTONE W SKLEPIE DYSTRYBUTORA

Przygotowaliśmy dla Państwa materiały do wykorzystania online.

2023 realizacja still IT