KLIENCI BIZNESOWI: By zobaczyć pełną ofertę i ceny przejdź do PLATFORMY HURTOWEJ >>

Pochłaniające wilgoć i zapachy uniwersalne worki na wszelkiego rodzaju nieczystości. Po użyciu wystarczy związać końce i wyrzucić do odpowiedniego kosza. To produkt o wszechstronnym zastosowaniu, który posłuży za jednorazowy wkład do każdego nocnika, jak również szczelny worek na odpady higieniczne czy wymiociny. Zastosowano w nich wkłady wchłaniające płyn, zatem ryzyko wylania zawartości zostało zminimalizowane

Zwiększ komfort podróżowania i zaopatrz się w super chłonne worki Kalencom!  

Od dziś już nie musisz się martwić, że rodzinna podróż czy wyjście poza dom skończą się bałaganem. Kiedy podczas jazdy autem, pociągiem czy w samolocie Tobie lub Twojemu dziecku zrobi się niedobrze, użyj jednorazowych worków na wymioty. Dzięki tym praktycznym torbom wszelkie nieczystości zostaną umieszczone w szczelnym, pochłaniającym wilgoć i zapachy opakowaniu. Po użyciu wystarczy związać torebkę i wyrzucić do odpowiedniego kosza. Zastosowano w nich żelowe wkłady wchłaniające aż 1,5 l płynu i praktyczne długie uszy, dzięki którym ryzyko wylania zawartości jest minimalne. Podczas podróży warto zaopatrzyć się w zestaw takich woreczków i uniknąć przykrych niespodzianek, po których trzeba będzie sprzątać.

Czym wyróżniają się woreczki na wymioty od Kalencom?

  • Świetne właściwości chłonne – pochłaniają do 1,5 l płynu (!) i skutecznie redukują nieprzyjemny zapach.
  • Praktyczne długie „uszy” – wygodnie zawiążesz pełny worek i przeniesiesz do kosza.
  • Doskonała szczelność – nieprzepuszczający materiał zabezpiecza przed wylaniem zawartości.
  • Przydatne w podróży z dzieckiem – zwiększają komfort wyjazdów całej rodziny dowolnym środkiem transportu (np. samolotem, autem, pociągiem).

Marka pochodzi z USA. Baby&Travel jest wyłącznym dystrybutorem marki Kalencom w Polsce.

PEŁNA OFERTA HURTOWA: PRZEJDŹ DO MARKI KALENCOM NA PLATFORMIE HURTOWEJ

KLIENCI DETALICZNI: PRZEJDŹ DO KALENCOM W SKLEPIE DYSTRYBUTORA

2023 realizacja still IT