KLIENCI BIZNESOWI: By zobaczyć pełną ofertę i ceny przejdź do PLATFORMY HURTOWEJ >>

Wyjątkowo miękkie chusteczki nawilżane dla niemowląt, których skład jest naturalny i w pełni bezpieczny dla wrażliwej skóry malucha. Formuła Kinder by Nature jest prosta i została tak pomyślana, by chronić skórę skłonną do egzemy. To tylko 3 kategorie komponentów: ultra czysta, dejonizowana woda, elementy pochodzenia roślinnego oraz konserwanty spożywcze, które zapobiegają rozwojowi pleśni i bakterii. Całkowicie bezzapachowe, nie zawierają żadnych sztucznych substancji czy drażniących składników chemicznych. Łagodna formuła roślinna pomaga utrzymać naturalne nawilżenie skóry i zapobiega jej wysuszaniu.

Kinder by Nature – naszym zdaniem nie ma bezpieczniejszych chusteczek nawilżanych dla dzieci

Co sprawia, że chusteczki nawilżane Kinder by Nature są wyjątkowe?

  • Woda jako główny składnik (w 99%)— neutralna dla skóry maluszka, wcześniej oczyszczona i dejonizowana do standardu farmaceutycznego.
  • Formuła bazująca na wodzie i naturalnych komponentach roślinnych — m.in. pulpa drzewna i beatina pozyskiwana z buraków cukrowych.
  • Bezzapachowe i delikatne dla skóry z egzemą — bez drażniących zapachów, alkoholu i parabenów, polecane dla skóry ze skłonnością do podrażnień.
  • Unikalny system konserwujący (sorbinian potasu, konserwant spożywczy) – zapobiega rozwojowi pleśni oraz bakterii i jest zgodny ze standardami spożywczymi.
  • Przebadane dermatologicznie — firma PCR (światowy lider w badaniach klinicznych) potwierdziła, że Kinder by Nature nie wywołały u badanych żadnego podrażnienia skóry.
  • W 100% biodegradowalne — rozkładają się w zaledwie 60 dni, co odróżnia je od chusteczek poliestrowych, których proces rozkładu może trwać nawet 500 lat!
  • Opakowanie w 100% do recyklingu — chusteczki są przyjazne nie tylko dla skóry, ale też dla planety.
  • Są efektem zrównoważonej produkcji — energia wykorzystywana w fabryce pochodzi w 100% z energii odnawialnej, a na składowiska trafia 0% odpadów z produkcji.
  • Przetestowane i zaopiniowane przez specjalistów — posiadają rekomendacją Rady Ekspertów Baby&Travel.
  • Docenione przez rodziców — zdobyły ZŁOTO 2023 od magazynu Mother & Baby w kategorii chusteczki nawilżane i są chusteczkami pierwszego wyboru wśród rodziców.

Marka pochodzi z Wielkiej Brytanii. Baby&Travel jest wyłącznym dystrybutorem marki Kinder by Nature w Polsce.

PEŁNA OFERTA HURTOWA: PRZEJDŹ DO MARKI KINDER BY NATURE NA PLATFORMIE HURTOWEJ

KLIENCI DETALICZNI: PRZEJDŹ DO KINDER BY NATURE W SKLEPIE DYSTRYBUTORA

Przygotowaliśmy dla Państwa materiały do wykorzystania online.

2023 realizacja still IT