BABY&TRAVEL

Jesteśmy dystrybutorem, który uważnie wybiera produkty dla dzieci
znajdujące się w ofercie. Dzięki nam można zagłębić się w świat
innowacyjnych akcesoriów oraz zabawek jedynych w swoim rodzaju.
Rezygnujemy z produktów zwyczajnych czy złej jakości.
Wybieramy tylko te marki, które spośród konkurencji wyróżniają
unikalne cechy produktów, wysoka jakość czy niestandardowe rozwiązania.
Warto, więc zarejestrować się na naszej platformie B2B i podjąć z nami
współpracę, by nasze produkty mogły znaleźć się w Państwa sklepach
praktycznie od zaraz.

POMOC PRZY WYBORZE ASORTYMENTU

W swoich szeregach skupiamy doświadczony personel, który jest gotowy służyć pomocą podczas składania pierwszego zamówienia. Nasi pracownicy chętnie opowiedzą o produktach i markach i rozwieją wszelkie wątpliwości, a także udzielą praktycznych porad. Z nami można także rozwiązać od ręki wszelkie pojawiające się problemy. Zatrudniani przez nas pracownicy specjalizują się w konkretnych działaniach takich jak transport i dostawy, reklamacje i zwroty, a także płatności, marketing czy praca na magazynie. Dzięki temu w każdym aspekcie działalności jesteśmy w stanie rzetelnie zrealizować powierzone zadania.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wierzymy, że każdy klient powinien być wyjątkowy, dlatego osoby korzystające z naszych usług traktujemy indywidualnie. Przykładamy dużą wagę do poznania naszych klientów i znalezienia dla nich optymalnych rozwiązań, co sprawia, że przy dalszej współpracy możemy szybko zareagować w sytuacjach awaryjnych w sposób najbardziej preferowany przez daną osobę. Nie zapominamy także o pełnym profesjonalizmie i rzetelności.

PEŁNA WSPÓŁPRACA

Dbamy o dobre relacje z naszymi klientami. W skład naszego zespołu wchodzi przedstawiciel handlowy, który może przyjechać do Państwa sklepu i nie tylko pokazać towar, ale także przeszkolić personel czy zadbać o odpowiednią prezentację towaru i jego dostępność. Służymy też pomocą przy wprowadzaniu naszych produktów do sklepów między innymi poprzez integrację systemową. Ponadto jesteśmy otwarci na współpracę z naszymi klientami i chętnie podejmujemy się nowych, ciekawych projektów. Nawiązujemy również współpracę z blogerami, przekazujemy nagrody na konkursy i dbamy o rozwój rozpoznawalności marek wchodzących w skład asortymentu. Nasza platforma to także miejsce, w którym można znaleźć wszelkie potrzebne materiały graficzne takie jak zdjęcia czy filmy.

WIĘCEJ INFORMACJI

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą, najlepiej zajrzeć do zakładki NASZE MARKI. W razie jakichkolwiek pytań czy potrzeby skonsultowania się z nami przed rozpoczęciem współpracy zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego – wszystkie niezbędne dane znajdują się w zakładce KONTAKT. Warto zapoznać się także z zakładką WARUNKI WSPÓŁPRACY.